Back To Top

Start

POZNAJ NASZE SPOSOBY NA TWOJĄ REKLAMĘ.

Dobra reklama nie musi być droga, a tania reklama nie musi być mało skuteczna.

Powiedz nam czego oczekujesz, a my zajmiemy się resztą.

Każde zamówienie to wyzwanie, dlatego podchodzimy do niego z precyzją i zaangażowaniem.

Od projektu i wyceny do realizacji. Są rzeczy, których nie należy odkładać.

O nas.

PRZEREKLAMOWANI to my. Tworzymy zespół zakręconych na punkcie reklamy wariatów, dla których obcowanie z grafiką, animacją, poligrafią jest po prostu frajdą. Każdego dnia robimy to, co kochamy i co sprawia nam radość. To nasz plan, a Ty jesteś jego częścią!

Naszą markę tworzą dwie osoby: Magda i Mariusz. Oprócz biznesu łączy nas przyjaźń i masa śmiesznych anegdot. Każde z nas pochodzi z innej części kosmosu, ale razem stanowimy doskonałość! Mamy trochę za dużo energii, szaleństwa i entuzjazmu, jesteśmy trochę dziwni i nadpobudliwi, ale przecież tylko wariaci są czegoś warci.

Dziś wiemy, że w PRZEREKLAMOWANYCH odnaleźliśmy idealny sposób na połączenie pracy i dobrej zabawy. Dzięki temu każdego dnia czujemy, że możemy zdobyć świat. Mamy głowy pełne pomysłów, którymi chcemy Cię zaskakiwać. Jeśli tutaj trafiłeś, to znaczy, że chcesz się wyróżnić. A my? My mamy pomysł, jak to zrobić. Już dziś skontaktuj się z nami i poznaj nasze sposoby na Twoją reklamę! […]

team-img
Creative Director
team-img
Project Manager
Senior Graphic Designer
HR Manager

Co robimy.

Realizujemy zlecenia nie tylko dla klientów, ale również dla własnej przyjemności i satysfakcji. W każdym zadaniu szukamy wyzwań i możliwości wprowadzenia na rynek czegoś świeżego.

Animacja i wideo, reklama zewnętrzna, kreacja graficzna, identyfikacja wizualna, eventy i wydarzenia, copywriting to nasze narzędzia. Za ich pomocą możemy kreować rzeczywistość według sprecyzowanych przez klientów marzeń i potrzeb. Ambicja, zawodowa precyzja oraz doświadczenie nie pozwalają nam jednak zapomnieć o zasadach rządzących rynkiem reklamowym. Umiejętnie wyważamy proporcje pomiędzy marketingowym szaleństwem i stabilną fachowością.

Poznaj nasze sposoby na Twoją reklamę! […]

200%

Energia zespołu

95

Zadowoleni klienci

59

Zrealizowane projekty

610

Wypite kawy

 

 

"Agencja godna polecenia, projekty reklam rewelacyjne, wykonanie estetyczne, ceny nie dla milionerów, terminowość i co najważniejsze miła i merytoryczna obsługa. Najlepsza agencja w Słupsku z którą współpracowaliśmy i będziemy współpracować. Zdecydowanie polecamy"

Magola Szkoła Żeglarska

"Rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy, cierpliwość oraz elastyczność w stosunku do klienta. Najwyższa kultura, ogromne doświadczenie i umiejętność dostosowywania się do potrzeb klienta. Polecamy w 100 %"

ReNew institute

"Firma, oferująca znacznie więcej niż ,,kopiuj” ,,wklej”. Indywidualne podejście do klienta, duża ilość propozycji, zaangażowanie i terminowość to tylko kilka zalet, opisujących Przereklamowanych. Serdecznie polecam! "

Esthetic Look

"Pozytywni ludzie, wiedzą co robią, słuchają, podpowiadają i wykonują. I o to chodzi. Bardzo POLECAM. "

Szopa U Zdzicha

 

 

a