Back To Top

O nas

.

PRZEREKLAMOWANI to my. Tworzymy zespół zakręconych na punkcie reklamy wariatów, dla których obcowanie z grafiką, animacją, poligrafią jest po prostu frajdą. Każdego dnia robimy to, co kochamy i co sprawia nam radość. To nasz plan, a Ty jesteś jego częścią!

Jako zespół narodziliśmy się w marcu 2017 roku w Słupsku podczas wspólnego, etatowego projektu. Wtedy to, niesieni sukcesem i satysfakcją dobrze wykonanej roboty, w naszych głowach narodził się szalony i wtedy mało realny pomysł. Zakładamy firmę. Od słów, do czynów. W kilka miesięcy stworzyliśmy coś od zera. Coś zupełnie nowego. Dziś tą spontanicznością chcemy zarazić też Ciebie! 

PRZEREKLAMOWANI to nasza wspólna przygoda. To urzeczywistnienie marzeń, które od kilkunastu lat tułały się gdzieś w naszych głowach. Dla nas to źródło satysfakcji, a dla Ciebie miejsce, w którym otrzymasz fachowe porady i stworzysz coś, czym każdorazowo po prostu wyróżnisz się z tłumu. Tak, Ty też będziesz miał w tym swój udział. Pomożemy Ci przelać na dowolny nośnik reklamowy wszelkie wizje i kształty. Wysłuchamy, doradzimy, wybierzemy i stworzymy. Pamiętaj, że u nas zawsze będziesz mile widziany.

Naszą markę tworzą dwie osoby: Magda i Mariusz. Oprócz biznesu łączy nas przyjaźń i masa śmiesznych anegdot. Każde z nas pochodzi z innej części kosmosu, ale razem stanowimy doskonałość! Mamy trochę za dużo energii, szaleństwa i entuzjazmu, jesteśmy trochę dziwni i nadpobudliwi, ale przecież tylko wariaci są czegoś warci. Aha, i pijemy strasznie dużo kawy! A że zawsze mamy w zanadrzu jedną wolną filiżankę, to…

W każdej naszej realizacji dajemy z siebie MAXA! Wszystko po to, aby po skończonej robocie razem z Tobą, przy pysznej kawie, móc zachwycać się efektami naszej wspólnej pracy. A później… chwalić się nią, w zakładce PORTFOLIO na naszej stronie www, do odwiedzenia której zapraszamy.

Dziś wiemy, że w PRZEREKLAMOWANYCH odnaleźliśmy idealny sposób na połączenie pracy i dobrej zabawy. Dzięki temu każdego dnia czujemy, że możemy zdobyć świat. Mamy głowy pełne pomysłów, którymi chcemy Cię zaskakiwać. Jeśli tutaj trafiłeś, to znaczy, że chcesz się wyróżnić. A my? My mamy pomysł, jak to zrobić. Już dziś skontaktuj się z nami i poznaj nasze sposoby na Twoją reklamę!

team-img
Creative Director
team-img
Project Manager
Senior Graphic Designer
HR Manager