Back To Top

Start

POZNAJ NASZE SPOSOBY NA TWOJĄ REKLAMĘ.

Dobra reklama nie musi być droga, a tania reklama nie musi być mało skuteczna.

Powiedz nam czego oczekujesz, a my zajmiemy się resztą.

Każde zamówienie to wyzwanie, dlatego podchodzimy do niego z precyzją i zaangażowaniem.

Od projektu i wyceny do realizacji. Są rzeczy, których nie należy odkładać.

O nas.

PRZEREKLAMOWANI to my. Tworzymy zespół zakręconych na punkcie reklamy wariatów, dla których obcowanie z grafiką, animacją, poligrafią jest po prostu frajdą. Każdego dnia robimy to, co kochamy i co sprawia nam radość. To nasz plan, a Ty jesteś jego częścią!

Naszą markę tworzą dwie osoby: Magda i Mariusz. Oprócz biznesu łączy nas przyjaźń i masa śmiesznych anegdot. Każde z nas pochodzi z innej części kosmosu, ale razem stanowimy doskonałość! Mamy trochę za dużo energii, szaleństwa i entuzjazmu, jesteśmy trochę dziwni i nadpobudliwi, ale przecież tylko wariaci są czegoś warci.

Dziś wiemy, że w PRZEREKLAMOWANYCH odnaleźliśmy idealny sposób na połączenie pracy i dobrej zabawy. Dzięki temu każdego dnia czujemy, że możemy zdobyć świat. Mamy głowy pełne pomysłów, którymi chcemy Cię zaskakiwać. Jeśli tutaj trafiłeś, to znaczy, że chcesz się wyróżnić. A my? My mamy pomysł, jak to zrobić. Już dziś skontaktuj się z nami i poznaj nasze sposoby na Twoją reklamę! […]

Co robimy.

Realizujemy zlecenia nie tylko dla klientów, ale również dla własnej przyjemności i satysfakcji. W każdym zadaniu szukamy wyzwań i możliwości wprowadzenia na rynek czegoś świeżego.

Animacja i wideo, reklama zewnętrzna, kreacja graficzna, identyfikacja wizualna, eventy i wydarzenia, copywriting to nasze narzędzia. Za ich pomocą możemy kreować rzeczywistość według sprecyzowanych przez klientów marzeń i potrzeb. Ambicja, zawodowa precyzja oraz doświadczenie nie pozwalają nam jednak zapomnieć o zasadach rządzących rynkiem reklamowym. Umiejętnie wyważamy proporcje pomiędzy marketingowym szaleństwem i stabilną fachowością.

Poznaj nasze sposoby na Twoją reklamę! […]

9854

Energia zespołu

8197

Zadowoleni klienci

25

Zrealizowane projekty

520

Wypite kawy

"mdnddndhdwbdewhcuke"

Mariusz

"Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach"

Magda

  • a
  • a
a

Kontakt.

Napisz do nas

Potrzebujesz pilnej wyceny? Wypełnij brief (zajmie to nie więcej niż 5 minut) i sprawdź, co możemy Ci zaoferować.
Brief został opracowany w sposób, który maksymalnie uprości i skróci jego wypełnienie, a jednocześnie pozwoli nam poznać kluczowe informacje. Do dzieła!